Тернопільське спільне мале підприємство „Сателіт” з 1996-го року спеціалізується на проектуванні, будівництві та комплексному оснащенні закладів торгівлі, громадського харчування, готелів, АЗС, аптек, інших закладів. За майже 21 рок роботи фірма „Сателіт” здобула авторитет і визнання, ставши лідером у західному регіоні України з питань інсталяції торгівельного, холодильного, технологічного обладнання, систем кондиціонування та вентиляції. За безпосередньої участі СМП „Сателіт” було відкрито і оснащено усім необхідним більше двохсот різноманітних закладів – продовольчих, непродовольчих магазинів, супермаркетів, барів, ресторанів, піцерій, їдалень, закладів Fast Food, літніх майданчиків у Тернополі, Львові, Луцьку, Івано-Франківську, Надвірній, Рогатині та інших містах України.

Основне гасло, за яким працює фірма „Сателіт”, – „Від ескізу до першого клієнта”. Це передбачає увесь комплекс послуг – від створення проекту, доставки, монтажу, введення в експлуатацію різних видів обладнання до його подальшого гарантійного та сервісного обслуговування.

Основними напрямками діяльності фірми „Сателіт” є:

- розробка проектно-кошторисної документації;

- будівельно-опоряджувальні роботи;

- створення дизайнерських та технологічних проектів;

- поставка і монтаж меблів, холодильного, теплового обладнання для закладів торгівлі будь-якого напрямку та формату;

- комплексне облаштування ресторанів, барів, піцерій, закладів Fast Food, літніх майданчиків;

- консалтинг закладів торгівлі та харчування;

- проектування, встановлення систем кондиціонування і вентиляції;

- гарантійне та сервісне обслуговування техніки.

Також фірма „Сателіт” здійснює встановлення касових терміналів для автоматизації процесів торгівлі у супермаркетах, барах, готелях.

Ще один напрямок роботи – професійне санітарно-гігієнічне обладнання від провідних європейських виробників.

СМП „Сателіт” є офіційним представником компаній „Новий Проект” (м.Київ), „Модерн-Експо” (м.Луцьк), „РОСС” (м.Харків), „Айсберг” (м.Одеса). Асортимент обладнання, що пропонує своїм клієнтам фірма „Сателіт”, включає найновіші та найдосконаліші зразки продукції понад сорока компаній-виробників із Німеччини, Італії, США, Франції, Словенії, Польщі, Данії, Туреччини, Росії, Білорусі та України.

Фірма „Сателіт” також є офіційним представником датської компанії „Danfoss”, що спеціалізується на виробництві систем кабельного опалення „Devi”.

СМП „Сателіт” – це гарантія надійності, компетентності та професійності.