Перегляд:
Швидкий перегляд

"SVOD Professional" засіб для очищення димоходу та котла

(0)
119 грн

Засіб для швидкого видалення сажі та смолянистих відкладень "SVOD Professional". Призначений для твердопаливних котлів, димоходів, для плит та камінів.Спосіб застосування:опалювальний прилад прогрівається до70-80°Спри досягненні максимальної температури, заслінку для регулювання тяги потрібно закритизасіб додається у камеру горіння до топливно..

Швидкий перегляд

"Котловіт" (L) засіб для закритих систем опалення

(0)
2600 грн

Багатофункціональний засіб для закритих систем опалення "Котловіт" (L). Двохкомпонентний препарат, до складу якого входить СВОД-БО та СВОД-ТВТ. Безпечний для всіх видів сталі та ущільнюючих матеріалів, які використовуються в котлах та системах опалення.Функції засобу:захист опалювальної системи від накипу, корозії, грибку, бактерій та інших мікроор..

Швидкий перегляд

"Котловіт" (M) засіб для закритих систем опалення

(0)
1150 грн

Багатофункціональний засіб для закритих систем опалення "Котловіт" (M). Двохкомпонентний препарат, до складу якого входить СВОД-БО та СВОД-ТВТ. Безпечний для всіх видів сталі та ущільнюючих матеріалів, які використовуються в котлах та системах опалення.Функції засобу:захист опалювальної системи від накипу, корозії, грибку, бактерій та інших мікроор..

Швидкий перегляд

"Котловіт" (S) засіб для закритих систем опалення

(0)
230 грн

Багатофункціональний засіб для закритих систем опалення "Котловіт" (S). Двохкомпонентний препарат, до складу якого входить СВОД-БО та СВОД-ТВТ. Безпечний для всіх видів сталі та ущільнюючих матеріалів, які використовуються в котлах та системах опалення.Функції засобу:захист опалювальної системи від накипу, корозії, грибку, бактерій та інших мі..

Швидкий перегляд

"Котловіт" СВОД-БО (230 шт) засіб для закритих систем опалення

(0)
1580 грн

Багатофункціональний засіб для закритих систем опалення "Котловіт" СВОД-БО. Безпечний для всіх видів сталі та ущільнюючих матеріалів, які використовуються в котлах та системах опалення.СВОД-БО:запобігає розвитку патогенних мікроорганізмів у тепломережізапобігає утворенню мікробіологічної корозіїДозування:для нової системи - 1 таблетка СВОД-БО на ко..

Швидкий перегляд

"Котловіт" СВОД-БО (80 шт) засіб для закритих систем опалення

(0)
665 грн

Багатофункціональний засіб для закритих систем опалення "Котловіт" СВОД-БО. Безпечний для всіх видів сталі та ущільнюючих матеріалів, які використовуються в котлах та системах опалення.СВОД-БО:запобігає розвитку патогенних мікроорганізмів у тепломережізапобігає утворенню мікробіологічної корозіїДозування:для нової системи - 1 таблетка СВОД-БО на ко..

Швидкий перегляд

"Котловіт" СВОД-ТВТ (230 шт) засіб для закритих систем опалення

(0)
1100 грн

Багатофункціональний засіб для закритих систем опалення "Котловіт" СВОД-ТВТ. Безпечний для всіх видів сталі та ущільнюючих матеріалів, які використовуються в котлах та системах опалення.СВОД-ТВТ:знижує корозію теплообмінного обладнання та трубопроводузнищує вже утворені відкладенняне потребує поперднього пом'якшення водиефективний у невеликих кільк..

Швидкий перегляд

"Котловіт" СВОД-ТВТ (80 шт) засіб для закритих систем опалення

(0)
485 грн

Багатофункціональний засіб для закритих систем опалення "Котловіт" СВОД-ТВТ. Безпечний для всіх видів сталі та ущільнюючих матеріалів, які використовуються в котлах та системах опалення.СВОД-ТВТ:знижує корозію теплообмінного обладнання та трубопроводузнищує вже утворені відкладенняне потребує поперднього пом'якшення водиефективний у невеликих ..

Швидкий перегляд

"Котловіт" шоубокс засіб для закритих систем опалення

(0)
2300 грн

Багатофункціональний засіб для закритих систем опалення "Котловіт". Двохкомпонентний препарат, до складу якого входить СВОД-БО та СВОД-ТВТ. Безпечний для всіх видів сталі та ущільнюючих матеріалів, які використовуються в котлах та системах опалення.Функції засобу:захист опалювальної системи від накипу, корозії, грибку, бактерій та інших мікрооргані..

Швидкий перегляд

"СВОД РВН" Professional (1л) для очищення системи охолодження авто

(0)
122 грн

Рідкий концентрований засіб для очищення автомобільної системи охолодження та її окремих елементів "СВОД РВН" Professional (1л).Сфери застосування:очищення сильно засміченої системи охолодження від накипу, продуктів корозії та розкладу антифризурозчинення та видалення небезпечних відкладень у радіаторі, теплообміннику, у кранах та термостатах, у во..

Швидкий перегляд

"СВОД РВН" Professional (5 л) для очищення системи охолодження авто

(0)
440 грн

Рідкий концентрований засіб для очищення автомобільної системи охолодження та її окремих елементів "СВОД РВН" Professional (5 л).Сфери застосування:очищення сильно засміченої системи охолодження від накипу, продуктів корозії та розкладу антифризурозчинення та видалення небезпечних відкладень у радіаторі, теплообміннику, у кранах та термостатах, у в..

Швидкий перегляд

"СВОД" 10" L1/2 фільтр механічної очистки для холодної води

(0)
290 грн

Фільтр механічної очистки для холодної води "СВОД" 10" L1/2 (латунне під'єднання). Призначений для фільтрації водопровідної та для колодязьної води, для захисту побутової техніки від забруднення та передчасного ремонту.У колбі встановлено поліпропіленовий картридж з трьохшаровою структурою (перемінний градієнт фільтрації). Завдяки цьому знижується ..

Швидкий перегляд

"СВОД" 10" L3/4 фільтр механічної очистки для холодної води

(0)
300 грн

Фільтр механічної очистки для холодної води "СВОД" 10" L3/4 (латунне під'єднання). Призначений для фільтрації водопровідної та для колодязьної води, для захисту побутової техніки від забруднення та передчасного ремонту. Рейтинг фільтрації - 5 і 10 мікрон.У колбі встановлено поліпропіленовий картридж з трьохшаровою структурою (перемінний градієнт фі..

Швидкий перегляд

"СВОД" 10" SMART фільтр механічної очистки для холодної води

(0)
277 грн

Фільтр механічної очистки для холодної води "СВОД" 10", SMART під'єднання. Призначений для фільтрації водопровідної та для колодязьної води, для захисту побутової техніки від забруднення та передчасного ремонту.У колбі встановлено поліпропіленовий картридж з трьохшаровою структурою (перемінний градієнт фільтрації). Завдяки цьому знижується риз..

Швидкий перегляд

"СВОД" 10" Поліпропіленовий Картридж

(0)
32 грн

Поліпропіленовий картридж "СВОД" 10". Виготовлений із високоякісних матеріалів, дозволених для застосування в системах підготовки питної води. В побутових умовах використовується для фільтрації питної води та води, що надходить до пральних та посудомийних машин. В промислових умовах використовується для попердньої фільтрації в установках зворо..

Показано з 1 по 15 із 160 (11 сторінок)