SVOD

Перегляд:
Швидкий перегляд

Антисептик для рук та поверхонь "SVOD", 1000 мл

(0)
234 грн

Дезінфікуючий засіб "SVOD" застосовуєтся для швидкої гігієнічної обробки рук та шкіри. Використовуєтся для різноманітних поверхонь. Знищує 100% вірусів та бактерій.Рекомендований для застосування у різноманітних закладах, діяльність яких вимагає дотримання санітарно-гігієнічних норм та правил. Ідеальний для використання в домашніх умовах. Товар сер..

Швидкий перегляд

Антисептик для рук та поверхонь "SVOD", 250 мл

(0)
80 грн

Антисептик "SVOD" призначений для гігієнічної обробки рук та шкіри, а також для швидкої дезинфекції поверхонь. Знищуе 100% бактерій та вірусів. Захищає шкіру від сухості та подразнень, зберігає еластичність та підтримує рівень природного водно-жирового балансу.Вміст спирту 70%, фліп-топ ковпачок.Мінімальна кількість замовлення - 70 шт (1 ящик)...

Швидкий перегляд

Антисептик для рук та поверхонь "SVOD", 500 мл

(0)
138 грн

Антисептик "SVOD" призначений для швидкої дезинфекції поверхонь та обробки рук/шкіри. Знищує 100% вірусів та бактерій. Товар сертифікований та відповідає усім стандартам якості.Рекомендований для дезинфекції рук медичного персоналу, працівників закладів харчування, фармацевтичної і парфюмерно-косметичної промисловості, а також для використання..

Швидкий перегляд

Антисептик для рук та поверхонь "SVOD", 5000 мл

(0)
995 грн

Засіб для дезінфекції рук, шкіри та поверхонь у максимальному форматі. Знищує 100% вірусів та мікроорганізмів. Товар сертифікований та відповідає найвищим стандартам якості.Антисептик "СВОД" рекомендований як для застосування в домашніх умовах, так і для використання у закладах, діяльність яких вимагає дотримання санітарно-гігієнічних норм. Шв..

Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)